Algemene en betalingsvoorwaarden Stacaravan
- U ontvangt per e-mail de bevestiging van uw reservering voor een stacaravan. Hierop staat ook het bedrag van de totale huursom.
- De verblijfkosten zijn verschuldigd voor de gehele gereserveerde periode, ook als u later aankomt of eerder vertrekt.
Huur van stacaravan
- De huur van een stacaravan geldt van van zaterdag tot zaterdag, of van zondag tot zondag.
- Huisdieren zijn niet toegestaan in en om de stacaravan.
- De stacaravan is geschikt voor 5 personen, waarvan maximaal 4 volwassenen.
- U zorgt zelf voor beddengoed, of u kunt deze huren.
- De stacaravan staat op de vastgestelde datum vanaf 16.00 uur tot uw beschikking.
- U maakt zelf de caravan schoon voor u vertrekt.
Betaling van huur stacaravan
- Uw aanbetaling van 50% van de totale huursom graag overmaken op de rekening van Camping Pont du Rouffet. IBAN: FR76 1680 6048 2166 0364 2238 755, BIC: AGRIFRPP868, onder vermelding van het reserveringsnummer.
- Zodra wij uw aanbetaling binnen 5 dagen na dagtekening van uw reservering hebben ontvangen, is uw reservering definitief. Hiervan krijgt u dan bericht.
- De resterende 50% + de borgsom van € 100,- dient uiterlijk 6 weken voor aanvang van de gereserveerde periode te zijn betaald.
- Bij reservering binnen 6 weken voor datum van aankomst, dient u de gehele huursom te betalen binnen 5 dagen na dagtekening van uw reservering.
- Indien wij de respectievelijke betalingen niet op tijd ontvangen, vervalt uw reservering en hebben wij het recht om de stacaravan opnieuw te verhuren.
Borgsom
- Wij vragen een borgsom van € 100,-. Dit bedrag wordt een week na uw vertrek teruggestort op uw rekening indien u de stacaravan in dezelfde staat achterlaat als u deze hebt aangetroffen, n.l. schoon en heel.
- Indien u de stacaravan niet schoon achterlaat zoals u deze aantrof, zijn we genoodzaakt om de schoonmaakkosten in rekening te brengen.
- Indien er zaken missen of zijn beschadigd, moeten we ook hiervan de kosten in rekening brengen.
Annulering
- Bij annulering tot 8 weken voor de datum van aankomst, brengen we € 35,- administratiekosten in rekening.
Bij annulering binnen 8 tot 6 weken voor de datum van aankomst, zijn wij genoodzaakt om de door u betaalde 50% in rekening te brengen. Uw aanbetaling krijgt u dus niet terug. - Bij annulering binnen 6 weken of korter voor de datum van aankomst, zijn wij genoodzaakt de totale huursom in rekening te brengen.
Alleen de betaalde borgsom wordt teruggestort op uw rekening. - Wij raden u dan ook aan om een annuleringsverzekering af te sluiten.
Covid-19
Indien de grenzen zijn gesloten of als de camping door Corona is gesloten tijdens uw geplande aankomstdatum, dan kunt u uw reservering verplaatsen naar later in het seizoen, of naar volgend jaar.
Aankomst en Vertrek
- Aankomst tussen 16.00 en 21.00 uur
Vertrek tussen 8.00 en 9.00 uur